Siła dwóch armii

Aby sprostać rosnącym wymaganiom oprawy muzycznej przyjęć weselnych, które w coraz większym stopniu przypominają imprezy eventowe, połączyliśmy siły Dj, konferansjerów i muzyków z profesjonalną dekoracją światłem.

GetLight to wiele możliwości

Waszą wymarzoną imprezę składamy z wielu idalnie pasujących do siebie elementów. Profesjonalne oświetlenie uzupełnia liniowe nagłośnienie firmy RCF oraz bezprzewodowe mikrofony Shure. Zapewniamy także sprzęt back`up w razie nieprzewidzianych awarii oraz osobne nagłośnienie dla konferansjera.

Najlepsza muzyka

Muzyka to serce i dusza każdej udanej imprezy. Pomyśl jaki gatunek muzyczny najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość i jaką atmosferę chcesz stworzyć. Nie puszczamy gotowych list, wiemy że każdy z nas jest inny. Nie czujemy się swobodnie z muzyką typu disco polo, ale razem na pewno wypracujemy kompromis.

Taniec w chmurach

Pierwszy taniec to magiczny i wyjątkowy moment. Aby go podkreślić proponujemy efektowny spektakl wizualny w postaci nisko unoszącego się ciężkiego dymu, który doskonale imituje chmury. Tańcząca para wygląda dzięki temu przepięknie, możemy odnieść wrażenie, iż unoszą się nad obłokami ponad ziemią.

Teren działania

Jesteśmy z Brodnicy - kujawsko – pomorskie, jednak bez żadnych przeszkód możemy pojechać na drugi koniec kraju – prowadzimy uroczystości na terenie całej Polski.

...i wiele więcej

Podczas Waszej uroczystości proponujemy wiele interesujących i pełnych wyczucia zabaw. Z nami nikt nie będzie się nudził. Znajdą się także ciekawe niespodzianki – również dla tych najmłodszych gości!


Wybrane fotografie

Nasz Team


Nasz zespół to oryginalni i pełni energii ludzie, którzy do każdej imprezy wnoszą pasję i poświęcenie.

Minimalny sklad zespołu to dwie osoby - prezenter muzyczny/realizator oświetlenia dekoracyjnego oraz konferansjer.

Ania

Prezenter muzyczny

Oprawa muzyczna i dekoracyjna uroczystości

Jurek

Konferansjer

Zawsze z klasą i humorem. 10 lat doświadczenia w branży.

Karolina

Konferansjer/Animator

Prowadzenie uroczystości w języku angielskim. Animator zabaw dla dzieci.Oferta


Impreza na najwyższym poziomie

Dni szalonego disco i gorących dancingów już minęły. Nowoczesny prezenter muzyczny oferuje zrównoważoną mieszankę stylów muzycznych dla wszystkich grup wiekowych. Zarówno on jak i konferansjer będą ściśle współpracować z Wami tak, aby zrozumieć dokładnie, co preferujecie w zakresie wyborów muzycznych, estetyki i ogólnej atmosfery przyjęcia. Prowadząc uroczystość kierujemy się ważną zasadą - nie wyciągamy nikogo na siłę zza stołu. Nie wprowadzamy zakłopotania i przymusu. Skupiamy się na stwarzaniu atmosfery wesołej zabawy, która stopniowo wciąga na parkiet nawet najbardziej opornych weselników. Goście lubią uczestniczyć w przeróżnych zabawach i konkursach z udziałem Pary Młodej. Sala bardzo szybko wypełnia się, kiedy tylko konferansjer zaprosi wszystkich do zabawy z Jej udziałem. Gadżety do przebrania, balony, czy mgła na parkiecie, pomagają w zakamuflowaniu się nawet opornym tancerzom ;)


Dekoracje światłem

Nastrój podczas imprezy buduje nie tylko muzyka, dlatego dużą wagę przykładamy do wystroju wnętrza i w sposób profesjonalny oświetlamy nie tylko parkiet, ale również salę biesiadną. Staramy się, aby kolor i natężenie światła było zharmonizowane z charakterem imprezy. W zależności od potrzeb może ono tworzyć dyskretny nastrój, bądź też dodawać miejscu energii. W kilka chwil używając ciepłych kolorów można stworzyć bajkowy, miłosny klimat, lub zimnymi podkreślić elegancję sali. Efektowny wystrój wnętrza jest również doceniany przez fotografów, gdyż tworzy tło do pamiątkowych zdjęć. Dekoracją światłem zajmuje się profesjonala firma oświetleniowa GetLight. Mamy więc sprzęt najwyższej jakości, który wzmacnia doznania muzyczne i zapewnia możliwie najlepsze efekty wizualne, nie tworząc przy tym parkietu dyskoteki.


Projekcja multimedialna

Chcesz dodatkowo zachwycić i wzruszyć swoich gości? Proponujemy pokazy multimedialne w postaci Waszych zdjęć i filmów wyświetlanych podczas trwania przyjęcia! Duży ekran idealnie posłuży również do zabawy w karaoke, podziękowań rodzicom, czy do wyświetlania teledysków i efektownych projekcji dekoracyjnych, które dostosowane do muzyki stworzą jedyny i niepowtarzalny klimat! Chętnie zajmiemy się stworzeniem takiej prezentacji od podstaw bazując na dostarczonych nam materiałach.


Animator zabaw dla dzieci na przyjęciu weselnym

Zapraszacie na swoje wesele dużo dorosłych wraz z ich małymi dziećmi ? Mamy dla Was idealne rozwiązanie, aby pociechy nie nudziły się podczas zabawy swoich rodziców. Współpracujemy z wykwalifikowaną osobą, która zorganizuje czas dla najmłodszych podczas weselnej zabawy. Animatorka zapewni dzieciom atrakcyjne zajęcia, począwszy od konkursów poprzez tańce i zabawy, a wszystko utrzymane w klimacie organizowanej uroczystości. Często zabawę na sali łączymy z zabawą w plenerze, gdzie można dzieciom kreatywnie zorganizować czas.


Weselny "must have" 2016 r

Świecący napis LOVE - niepowtarzalna ozdoba uroczystości. Nadaje miejscu wyjątkowy klimat. Jako dekoracja może stać na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, tworząc świetlne tło do sesji fotograficznych.

Media


Sprawdź co dzieje się na naszych portalach społecznościowych.

Strona dekoracji światłem

Zobacz naszą stronę internetową dekoracji światłem.

Facebook - ostatnie realizacje

Ostatnie realizacje na naszym fanpage`u Facebook.

Film - ciężki dym

Obejrzyj naszą firmową wizytówkę z pierwszego tańca.

Kontakt


Zapraszamy do kontaktu z nami.

Z przyjemnością wyślemy pełną ofertę, odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy niezbędnych informacji.