Siła dwóch armii

Aby sprostać rosnącym wymaganiom oprawy muzycznej przyjęć weselnych, które w coraz większym stopniu przypominają imprezy eventowe, połączyliśmy siły Dj, konferansjerów i muzyków z profesjonalną dekoracją światłem.

GetLight to wiele możliwości

Waszą wymarzoną imprezę składamy z wielu idalnie pasujących do siebie elementów. Profesjonalne oświetlenie uzupełnia liniowe nagłośnienie firmy RCF oraz bezprzewodowe mikrofony Shure. Zapewniamy także sprzęt back`up w razie nieprzewidzianych awarii oraz osobne nagłośnienie dla konferansjera.

Najlepsza muzyka

Muzyka to serce i dusza każdej udanej imprezy. Pomyśl jaki gatunek muzyczny najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość i jaką atmosferę chcesz stworzyć. Nie puszczamy gotowych list, wiemy że każdy z nas jest inny. Nie czujemy się swobodnie z muzyką typu disco polo, ale razem na pewno wypracujemy kompromis.

Taniec w chmurach

Pierwszy taniec to magiczny i wyjątkowy moment. Aby go podkreślić proponujemy efektowny spektakl wizualny w postaci nisko unoszącego się ciężkiego dymu, który doskonale imituje chmury. Tańcząca para wygląda dzięki temu przepięknie, możemy odnieść wrażenie, iż unoszą się nad obłokami ponad ziemią.

Teren działania

Jesteśmy z Brodnicy - kujawsko – pomorskie, jednak bez żadnych przeszkód możemy pojechać na drugi koniec kraju – prowadzimy uroczystości na terenie całej Polski.

...i wiele więcej

Podczas Waszej uroczystości proponujemy wiele interesujących i pełnych wyczucia zabaw. Z nami nikt nie będzie się nudził. Znajdą się także ciekawe niespodzianki – również dla tych najmłodszych gości!


Nasz Team


Nasz zespół to oryginalni i pełni energii ludzie, którzy do każdej imprezy wnoszą pasję i poświęcenie.

Minimalny sklad zespołu to dwie osoby - prezenter muzyczny/realizator oświetlenia dekoracyjnego oraz konferansjer.

GetLight

Ania

Prezenter muzyczny

GetLight

Andrzej

Konferansjer

Jurek

Konferansjer

GetLight

Max

WokalistaOferta


Impreza na najwyższym poziomie

Wraz z zapotrzebowaniem zmieniającego się rynku obsługi przyjęć weselnych chcemy zaprezentować Wam nowoczesną ofertę, gdzie sprawność muzyczna i jakość repertuaru w przypadku Dj, to tylko połowa sukcesu. W Getlight liczy się oszczędna i skuteczna konferansjerka, doskonała oprawa wizualna, oryginalne zabawy, odpowiedzialność i jasne warunki pracy. Jakość oferty jest dla nas kluczowa! Od pierwszego kontaktu, aż po końcową realizację zadania będziemy Wam towarzyszyć i wspierać radą. Każda uroczystośc, to dla nas indywidualna historia - to pod Wasze potrzeby kreujemy zabawy i animacje weselne tworząc unikalny scenariusz wesela z klasą! Jeśli szukacie czegoś innego niż typowe biesiadne wesele z muzyką disco polo i wodzirejem skandującym co rusz – gorzko, gorzko, to zapraszamy do kontaktu z nami.


Dj&konferansjer

Najmniejszy możliwy skład naszego teamu to dwie osoby – prezenter muzyczny i konferansjer. Dzięki ich ścisłej współpracy sprawimy, że uroczystość będzie zgodna z Waszymi oczekiwaniami, urokliwa, a przede wszystkim w dobrym tonie! Muzycznie oferujemy zrównoważoną mieszankę stylów dla wszystkich grup wiekowych, choć nie ukrywamy, że najlepiej czujemy się na imprezach bardziej nowoczesnych tzw. urban wedding, bądź też ze szczyptą mocniejszych rockowych przebojów. Dopełnieniem każdej uroczystości na wysokim poziomie jest odpowiednie jej prowadzenie. Nasi Konferansjerzy kierują się przede wszystkim jedną ważną zasadą – nie wyciągamy nikogo na siłę zza stołu, skupiamy się na stwarzaniu atmosfery wesołej zabawy, która stopniowo wyciąga na parkiet nawet opornych weselników. Błyskotliwość, poczucie humoru oraz elegancki wygląd sprawiają, że skutecznie i nowatorsko pokierujemy Waszą uroczystością.


Dj&live

W tej ofercie podstawowy skład Dj&konferanjser uzupełniony jest przez muzykę i wokal prezentowany "na żywo". Takie połączenie tworzy bardzo oryginalne i energetyczne show. Współpracujemy z doświadczonymi instrumentalistami i wokalistkami, którzy na Waszym weselu mogą wykonać covery znanych przebojów, przygotować specjalny utwór na pierwszy taniec oraz być świetnym uzupełnieniem wielu prowadzonych przez nas zabaw, takich jak np. jaka to melodia. Udział instrumentów live w połączeniu z wokalem i uzupełnieniem muzyki od Dj będą stanowić klimatyczny i bardzo widowiskowy dodatek na Waszej uroczystości, który zadowoli Was i Waszych gości.


Dekoracje światłem

Nastrój podczas imprezy buduje nie tylko muzyka, dlatego dużą wagę przykładamy do wystroju wnętrza i w sposób profesjonalny oświetlamy nie tylko parkiet, ale również salę biesiadną. Staramy się, aby kolor i natężenie światła było zharmonizowane z charakterem imprezy. W zależności od potrzeb może ono tworzyć dyskretny nastrój, bądź też dodawać miejscu energii. W kilka chwil używając ciepłych kolorów można stworzyć bajkowy, miłosny klimat, lub zimnymi podkreślić elegancję sali. Efektowny wystrój wnętrza jest również doceniany przez fotografów, gdyż tworzy tło do pamiątkowych zdjęć. Dekoracją światłem zajmuje się profesjonala firma oświetleniowa GetLight. Mamy więc sprzęt najwyższej jakości, który wzmacnia doznania muzyczne i zapewnia możliwie najlepsze efekty wizualne, nie tworząc przy tym parkietu dyskoteki.


Elementy dekoracyjne - trendy 2017 r

Nadal totalnym must have w nadchodzącym sezonie jest duży świecący napis LOVE. Cieszy się on tak dużym zainteresowaniem, że jako jedyni w kraju postanowiliśmy poszerzyć tą ofertę o wykonane w tej samej stylistyce duże 2 metrowe serce. Nasze dekoracje idealnie wpasowują się w klimat rustylany czy boho, ale również sprawdzą się jako orginalny element każdego wesela tworząc niepowtarzalny wystrój i atrakcję dla gości.

Wybrane fotografie

GetLight
GetLight
GetLight
GetLight
GetLight
GetLight

Media


Sprawdź co dzieje się na naszych portalach społecznościowych.

Kontakt


Zapraszamy do kontaktu z nami.

Z przyjemnością wyślemy pełną ofertę, odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy niezbędnych informacji.